sosnowiec.repertuary.pl
Film

Jurek Maskonurek: Misja Puffinów


Directed by: Néstor F. Dennis

Cinema program "Jurek Maskonurek: Misja Puffinów" in Sosnowiec

No showtimes for movie "Jurek Maskonurek: Misja Puffinów" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Jurek Maskonurek: Misja Puffinów

Runtime: 85 min.
Production: Hiszpania / Włochy / USA , 2023
Category: animation
Release Date: 7 June 2024
Distribution: Mówi Serwis

Directed by: Néstor F. Dennis

Piatka Puffinów czyli ptaszków maskonurów o imionach Didi, Pati, Tik, Tak i Jurek po zdobyciu super mocy ucieka z niewoli nikczemnego morsa Otto von Arktusa. Jednak Mors nie zamierza pozwolić im na zabawę i tworzy coraz to nowe wynalazki, żeby zapanować nad dzielnymi maskonurami i całą krainą. Nie zwraca przy tym uwagi, że jego maszyny zatruwają Arktykę. Puffiny muszą walczyć o przyrodę i mieszkańców Tajgogrodu: wydry Bertę i Leopolda, kozła Alberta oraz małe zajączki. Teraz dzięki swoim nowym zdolnościom zaprowadzą ład i porządek w swojej krainie. Jurek Maskonurek, ruszaj na ratunek!

Pora przedstawić naszych bohaterów

Jurek Maskonurek, gwiazdor rocka. Stara się wieść spokojne życie w harmonii z naturą. I chociaż reszta paczki nieustannie mu przeszkadza i gra… na nerwach, Jurek lubi im przewodzić. Dzięki mocy muzyki może zmieniać się w nieuchwytnego wojownika ninja.

TIK jest najmniejszy z całej ekipy, Trochę niezdarny, bardzo naiwny, nieco bojaźliwy ale ma dobre serce. Potrafi kontrolować siły przyrody, zamrozić wodę, przywołać wiatr czy wstrzymać burzę.

PATI to prawdziwa szefowa. Czasem zrzędliwa i porywcza. Po przemianie w superbohaterkę nigdy się nie męczy i nikt, ani nic nie zdoła jej zatrzymać, bo jest super silna.

TAK to mózg całej ekipy. To TAKTYK! Starannie analizuje każdy szczegół i zawsze jest o krok przed resztą. Zna się na elektronice i liczy w głowie szybciej niż najmocniejsze komputery. Prawdziwy ptasi geniusz!

DIDI jest bardzo dziewczyńska, wciąż skupia się na własnym wyglądzie. Nie przepuści żadnej okazji, żeby zrobić nowe selfie. Meteoryt obdarzył ją mocą łamania bariery dźwięku i zdolnością powalniania czasu.

Razem tworzą drużynę STRAŻNIKÓW ARKTYKI i chronią Tajgogród przed złym morsem.

Mors, Ottonem von Arktusem, to inżynier, który chce stopić lodowce i przyspieszyć globalne ocieplenie. Chce też wyłapać Strażników Arktyki, bo zaszli mu za skórę. Jest porywczy i nie umie dać za wygraną. Na swoich usługach ma paczkę nieco mniej lotnych maskonurów.

W roli Jurka Maskonurka, także w wersji polskiej sam Johnny Depp. Narratorem filmu jest Cezary Pazura.


Average rate: 0.0
rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0
0 votes. | Rate movie
IMDb© rate: Jurek Maskonurek: Misja Puffinów on IMDb

Movie trailer: Jurek Maskonurek: Misja Puffinów

Add new comment Jurek Maskonurek: Misja Puffinów

Your opinion about the movie: